پک فانتزی زناشویی BDSM


🔸 پک فانتزی زناشویی BDSM | گروه بین المللی ماندگار :

این پک فانتزی زناشویی بی دی اس ام شامل 12 قطعه میباشد.


قیمت: ۵,۳۷۲,۰۰۰ تومان

وضعیت: "فروش محدود"

⚫ این محصول شامل:

🔹 یک جفت دست‌ بند
🔸 چرم
🔹 زنجیر دست‌ بند
🔸 یک جفت پابند چرم
🔹 زنجیر پابند
🔸 گردن‌بند چرم
🔹 زنجیر بلند برای گردنبند
🔸 اسپ‌نک ریشه ای چرم
🔹 اتصال 4 قسمتی میان 🔸 دست‌ بند ها و پابند ها
🔹 چشم بند ربانی
🔸 دهان‌بند حلقه ای
🔹 گیره
🔸 طناب نرم

⚫ کیفیت:

🔹 چرم درجه یک و ضد حساسیت
🔸 خز مرغوب و ضد حساسیت ( پشت محصولات چرمی خز کار شده تا از تعریق جلوگیری شود همچنین راحتی را برای مصرف کننده فراهم کند و ساعت ها قابل استفاده باشد )
🔹 اتصالات با کیفیت
🔸 زنجیر های رنگ ثابت
🔹 محصولات ربانی قابل شستشو ( دهان بند و چشم بند جهت رعایت بهداشت با بند های ربانی ساخته شده اند تا قابل شستشو باشند )
🔸 تمامی قطعات این بسته از چرم با کیفیت و دست دوز میباشند.

⚫ سایز:

🔹 سایز محصول آزاد و قابلیت تنظیم است (Free Size)

⚫ نحوه صحیح شستن:

🔸 چشم بند و دهان بند را با دست و به آرامی به همراه شامپو شستوشو دهید – بقیه محصولات را با دستمال حاوی آنتی‌باکتریال تمیز نمایید.

⚫ نحوه ارسال:

🔹 به صورت ارسال محرمانه و یا معمولی (در مرحله ثبت سفارش میتوانید مشخص کنید)گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.ir
🟢 لطفا میزان اهمیت پک فانتزی زناشویی BDSM را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با پک فانتزی زناشویی BDSM را برای شما فراهم کنیم.

4.9/5 - (92 امتیاز)

💎 آخرین آمارگیری انجام شده توسط گروه ماندگار 💎
رضایت از مراحل خرید (نظرسنجی آرشیو 24/8) 98.4%
ارتباط با مشتری پس از خرید 97.1%
کیفیت کالا (نظرسنجی آرشیو 18/4) 99%
میزان رضایت از تنوع کالا ( نظرسنجی آرشیو 20/9 ) 96.3%
سلامت کالا 99.9%
استان های تحت پوشش (فروش و ارسال) 100%

جهت ارسال انتقادات و پیشنهادات خود کلیک کنید !

بیشتر

پک فانتزی زناشویی BDSM | ماندگار استایل :

پک فانتزی زناشویی BDSM


بی دی اس ام BDSM اصطلاحی است که برای توصیف جنبه‌هایی از جنسیت که شامل تسلط، تسلیم و کنترل است استفاده می‌شود. دیلدو این عمل معمولاً شامل این است که یکی از طرفین در طول رابطه جنسی نقش مسلط تری را به عهده می گیرد، در حالی که دیگری مطیع تر است.

مخفف BDSM را می توان به دسته های زیر تقسیم کرد:

 • اسارت : محدود کردن آزادی حرکت شریک زندگی، به عنوان مثال، با طناب، دستبند، یا سایر محدودیت ها
 • انضباط : در مورد قوانین و مجازات های توافق شده برای شریک مسلط برای اعمال کنترل بر شریک مطیع
 • تسلط : عمل نشان دادن تسلط بر شریک فیزیکی، چه در حین رابطه جنسی یا خارج از اتاق خواب
 • تسلیم : عمل نشان دادن تسلیم در برابر اعمال و خواسته های شریک غالب
  سادیسم و ​​مازوخیسم (یا سادومازوخیسم) : لذتی که شریک زندگی ممکن است از ایجاد درد (سادیسم) یا دریافت درد (مازوخیسم)، فیزیکی یا عاطفی احساس کند.

در حالی که اینها دسته بندی های گسترده تری هستند، هیچ راه واحدی برای تمرین بی دی اس ام BDSM وجود ندارد – آلت مصنوعی انواع مختلف آن می تواند شامل قدرت بازی، نقش آفرینی، بازی درد، اسارت، موم بازی، لبه زدن، محرومیت حسی یا تحقیر باشد.

طبق یک مطالعه در سال ۲۰۱۶، تقریباً ۴۷٪ از زنان و ۶۰٪ از مردان در مورد تسلط بر کسی در زمینه جنسی خیال پردازی کرده اند. همان مطالعه نشان داد که رابطه جنسی بی دی اس ام BDSM در زوج‌های دارای طیف LGBTQ کمی شایع‌تر است، اما محققان در غیر این صورت تعیین کردند که رابطه جنسی BDSM در سنین، جنسیت‌ها و پیشینه‌های قومی مختلف انجام می‌شود.

نحوه عملکرد رابطه جنسی بی دی اس ام BDSM در روابط

انجام رابطه جنسی BDSM در یک رابطه می تواند برای هر دو نفر لذت بخش باشد. بسیاری از افرادی که در BDSM شرکت می کنند، آن را نوعی رهاسازی، کاوش در اعتماد، یا فضایی برای عملی کردن خیالات تسلیم، آسیب پذیری و کنترل می دانند.

یک مطالعه کوچک نشان داد که شرکت در یک پویایی BDSM ممکن است استرس را کاهش دهد و خلق و خو را بهبود بخشد.

الت مصنوعی تحقیقات دیگر نشان داد که شرکت در صحنه های سالم بی دی اس ام BDSM باعث ایجاد احساس صمیمیت بین شرکا می شود.

در رابطه با دو شریک، یکی به طور معمول نقش غالب و دیگری نقش فرمانبردار را بازی می کند. “سوئیچ” فردی است که بسته به شریک زندگی و زمینه، بین نقش های مسلط و مطیع جابه جا می شود.

این دینامیک غالب و مطیع اغلب به عنوان پویایی بالا / پایین نامیده می شود. در حالی که شریک یا بالادست غالب معمولاً کسی است که کنترل را در کتک زدن، پیوند زدن، شلاق زدن یا دیگر سناریوهای جنسی به دست می‌گیرد.

تسلیم‌کننده نیز ممکن است با درخواست دیلدو از بالادستی برای انجام برخی نقش‌ها یا اصرار بر تغییر نقش‌ها، کنترل خود را حفظ کند.

مهمترین بخش رابطه جنسی بی دی اس ام BDSM عمل رضایت است. شرکا همیشه باید مطمئن شوند که همه رضایت مشتاقانه می دهند و مرزهای واضحی را مشخص می کنند. این مرزها را می توان در یک قرارداد رسمی، یک توافق شفاهی یا یک مکالمه معمولی تر در مورد خواسته ها و محدودیت ها تعیین کرد.

با توجه به ماهیت شدید برخی از صحنه های BDSM معرفی یک کلمه امن نیز مهم است. اگر یکی از زوجین با هر بخشی از تجربه احساس ناراحتی کند، می تواند کلمه ای را برای متوقف کردن عمل فعلی به زبان بیاورد – یا به طور کلی رابطه جنسی را متوقف کند.

ست لوازم کامل

راه دیگر برای مذاکره در مورد مرزها از طریق سیستم چراغ راهنمایی است. هر رنگ نشان می دهد که شریک زندگی چه احساسی دارد و چه می خواهد. دیلدو برقی قرمز به این معنی است که آنها از شریک زندگی خود می خواهند فوراً کاری را که انجام می دهند متوقف کند.

بی دی اس ام زرد به این معنی است که آنها می خواهند شریک زندگی خود را کاهش دهد، یا به دلیل ناراحتی جسمی یا رسیدن به حد مجاز. سبز به این معنی است که آنها کاری که شریک انجام می دهد را دوست دارند، احساس راحتی می کنند و می خواهند این عمل ادامه یابد.

نحوه خرید

قبل از اینکه وارد اشکال شدیدتر بازی های وابسته به عشق شهوانی شوید – مانند استفاده از شلاق، تکنیک های پیشرفته اسارت یا اسباب بازی های جنسی – آلت مصنوعی ایده خوبی است که ابتدا از طریق کلاس ها، کتاب ها یا محتوای آموزشی آنلاین خود را در مورد این شیوه ها آموزش دهید.

در نهایت، شرکای شرکت کننده در رابطه جنسی BDSM می توانند کاری را انجام دهند که به عنوان مراقبت های بعدی شناخته می شود. این زمانی است که شرکا بعد از یک صحنه از یکدیگر مراقبت می کنند.

محصلوات زناشویی : از جمله در آغوش گرفتن، آبرسانی، حمام کردن با هم یا فعالیت های آرام بخش دیگر. همچنین می‌تواند شامل بحثی در مورد اینکه چه چیزی مؤثر بوده، چه چیزی مؤثر نیست و چه احساسی دارد، باشد.

این گزارش پس از رابطه جنسی می تواند دیلدو سایز بزرگ به محافظت از همه شرکت کنندگان از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی کمک کند.

چگونه بی دی اس ام BDSM را انجام دهیم ؟

اگر به امتحان رابطه جنسی BDSM علاقه مند هستید، برخی از روش های BDSM “سبک” وجود دارد که ممکن است نقطه شروع خوبی برای مبتدیان باشد. این موارد می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • کشیدن مو
 • دستبند
 • اسارت روسری یا کراوات
 • چشم بند
 • کتک زدن سبک
 • نقش آفرینی

مهمتر از همه، در مورد خواسته های خود با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید. BDSM طیف گسترده ای از فعالیت ها و پویایی های جنسی را دیلدو شامل می شود و هر فردی کیر مصنوعی به رابطه جنسی BDSM متفاوت برخورد می کند.

با شریک زندگی خود در مورد آنچه که به دنبال آن هستید و با چه چیزی راحت هستید صادق باشید.

برگرفته از : what-is-bdsm-sex


👇 نظرات اخیر تمامی محصولات سایت گروه بین المللی ماندگار

گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irنیلوفر

درتاریخ ۱۴۰۱/۹/۸

از شیرازم به دستم رسید سپاس
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irحسام

درتاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰

من سایت شمارو خیلی بررسی کردم هم شماره موبایل دارید درسته فقط در واتساپ جواب میدید فکر کنم اونم به خاطراه این باشه که مشتری خارجی هم دارید گویا بیشتر که بررسی کردم دیدم سامانه پیامکی هم دارید که من خودم میدونم برای اینکه سامانه پیامکی بگیرید باید اطلاعات هویتیتون ثبت میکردید البته راستیتش من خودم سفارش داده بودم بعد از اینکه شماره سامانه پیامکی شما را دیدم یه وقت فکر نکنید که از این مشتری های نچسب سخت گیرما از بابت محصول ست زناشویی شما هم بخام نظر بدم ببینید فکر نمیکردم چرمش با این کیفیت باشه فکر میکردم یه جنس مسخره باشه اما خوشحالم که کیفیت عالی انتخاب کردید چون میدونید دیگه چرم هم مقاومتش بیشتره و هم ترک ترک نمیشه بسته بندی هم که انجام دادید اصلا کاملا چشم گیر شد برام خیلی خفن شیک بود آفرین که به ما مشتریا اهمیت میدید و نشستید بسته بندی کردید با حوصله محصول هم همچیش خوبه من کاملا راضیم روز خوبی داشته باشید
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irشقایق

درتاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۱

واقعا یدونه اید کلی استرس داشتم که روز تولد دوست پسرم لوازم بیدی اس ام که خریدم به دستم برسد واقعا تشکر صمیمانه و خسته نباشید یروز قبلش دستم رسید بسته بندیتون شیک خوب بود فقط یه کادوش کردم و روز تولدش رفتم منزل دوستم بعد کلی سورپرایز شد از کادوش عذر خواهی میکنم بخاطر اینکه دیر اومدن نظر بزارم از یه طرف دوست داشتم قدردانی کرده باشم ازتون بابت محصول و ارسال سریعتون اسم سایتتون دیگه یادم مونده هر چند وقت به چند وقت میام ببینم محصول جدید چیا آوردین
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irناشناس

درتاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۱

سلام ممنون یه هفته ای به دستم رسید و دقیقا با همون کیفیتی که اعلام کردید بود مرسی ازتون
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irپارسا

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۱

وای خیلی جذابه این لعنتی ست بی دی اس ام که گرفتم حرف نداره هم چرمش خوبه هم کامله واقعا من کلی یک هفته ای شده که دنبالش بود دیگه داشتم بیخیالش میشدما امروز رسید دستم هم رنگش خاصه شیکه هم بسته بندیتون خیلی خیلی خوب بود و هم کیفیتش دقیقا با همون حرفایی که زده بودید مطابق بود مرسی از اینکه میتونیم بهتون اعتماد کنیم.
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irبدون نام

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۱

بنده از اصفهان سفارش دادم و دست ایشان رسیده بسیار راضی هستم سپاس از سایت قابل اعتمادتون
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irمونا

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۲

راضی ام هم از سایت شما هم از محصولی که به دستم رسیده و هم از بسته بندیتون خدایش عالی بوده خیلی شیک بوده بسته بندیتون
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irعصبانی

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۴

وقت بخیر آقا من در واتساپ نیاز به مشورت دارم برای خریدم الان دو ساعته که پیام دادم تو اون کوفتی کلی هم فیلترم داغون بود بعد کلی داستان تونستم آنلاین بشم اونا دمت گرم یه حالی بده اون واتساپ جواب بده من تا پول دستمه میخوام سریع خرید کنم اما درباره خود محصولا یکسری سوال دارم
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irشیرین

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۴

بندر عباسم منم خوشبختم از همگی چهار روزه آوردنش برایم
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irشایان

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۴

من قم زندگی میکنم یه ساعته قبل برام آوردن ممنونم از شما
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irافتخاری

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۵

رضایت کامل از محصول ست لوازم زناشویی شما دارم تشکر فراوان
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irبدون نام

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۶

روغن خراطین که از شما خریداری کرده ام کیفیت جالبی داشت برای الت تناسلی استفاده کردم البته ببخشید که بی ادبی کردم خواستم فقط نظری داده باشم تا بقیه بتوانند اگر مسایل مشابه من را داشته اند مفیدی باشد براشون فکر کنم بعد بیست روز حدودا دو سانت طول زیاد شده باشه و نیم سانت هم قطر آن تشکر کیفیتش خیلی جذابیت داره
گروه کلکسیونی ماندگار | www.MandegarStyle.irایرانلو

درتاریخ ۱۴۰۲/۱/۷

روغن خراطین با دوتا هم آرگان از شما خریداری کرده بودم حدودا هشت روزی شده که دارم از روغن آرگان برای جای سوختگی دستم استفاده میکنم خیلی غلظت خوبی داره و بعد از هر بار استفاده یکم یکم داره تغییر میکنه خسته نباشید تشکررررر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *